старбакс

It’s Not About the Coffee

It’s Not About the Coffee (“Справа не в каві” або ж “Це не про каву” обирайте, як смачніше!) – книга відомого американського бізнесмена, президента Starbucks Coffe Company –  Howard’a Bechar’a, в якій він ділиться падіннями та успіхами, власним досвідом співпраці між людьми та корпоративною філософією всесвітньо відомих кав’ярень.

 Не можна бути лідером ні в житті, ні в бізнесі, якщо не піклуватися про людей всією душею

Чи не вперше у мене завершувалися пластикові закладки, якими я зазвичай позначаю вдалі цитати у книзі. Бо вона переповнена ними. Переповнена любов’ю  – людини, яка і справді робить у житті те, що любить і від чого отримує неймовірне естетичне задоволення.

Шукати свою шапку, своє “я” – означає рухатись

Те про що пише Howard важливо не тільки в ресторанному бізнесі і навіть не в бізнесі, воно важливо у повсякденному житті, у наших внутрішніх поривах, бажаннях та взаємовідносинах. Бо не так важливо, як ми одягнені і чи грає iPod у нашій кишені, важливо, який урок ми винесемо з цього дня, яку книгу прочитаємо і чи зробимо правильні висновки допустивши помилку.

Основа самопізнання – це чітке представлення своїх цінностей і свого капелюха

 

Сьомий розділ – “Активність” розпочинається із чотирьох неймовірно натхенних слів:

Не стій у бездіяльності …

Howard усю книгу тягне цю нитку важливості людини у творенні чогось нового. Він стверджує, що людина – це рушійна сила власного життя, що людина власними переконаннями спроможна перевернути його довкола себе і не тільки. Просто варто поставити собі єдине питання: чому б і ні ?

Гадаю, я пишу тут очевидні речі про які ми часто забуваємо у сірості буденних днів. Для того, певно, існують такі компанії, такі люди і такі книги, які творять, пишуть, щоб толерантно нас “послати” – todosmth.

Мої найкращі хвилини життя – це коли я інвестую в людей

Приємного читання!