юю

Що надихає натхненницю?!

я без нього ні на хвилину, ні на день, ні у жодне зі своїх майбутнів

Шість порад для самореалізації або ж що надихає натхненницю?!

Поставте чітку ціль

Те до чого Ви прямуєте та чого внутрішньо бажаєте. І не вірте, якщо хтось Вам говоритиме, що це неможливо. Все можливо. І все залежить від Вас. Ну добре не все. Але якщо не ризикуватимемо, звідки знатимемо, що це неможливо?!
Знаєте, з яких слів починалися усі великі проекти: “А чому б і ні?!”

Подорожуйте

Пізнавайте Світ. Не бійтеся купити білет на потяг та махнути далеко від дому. Не обов’язково подорожувати Європою, пізнавайте Україну. Сніданки у Львові, пляжні біганини по Одеському пляжі, архітектурні прекрасності Чернівецького Університету. Недарма говорять, що Україна – це країна контрастів. Пізнайте Її!

Вивчайте мови

Гадаю, чи не найприємніше у житті – це відповідати на тій мові на якій до Вас звертаються. Не бійтеся помилятися. Помилки означають, що Ви рухаєтесь у правильному руслі.
Знаєте, ще два року тому усі польські друзі сміялися із моєї польської вимови, а сьогодні не можуть відрізнити, чи це полька говорить, чи українка. Працюйте над собою і все вдасться. І пам’ятайте: маленькими кроками до великої цілі!

Шукайте людей, які Вас надихатимуть

І віритимуть. Чуєте?!

Читайте

Не можу уявити дня без книги. Відчуття перегорнутої сторінки, або ж дочитаного останнього слова – казкові. Часом топлюсь у текстах на парах, вдома, в ліфті або ж автобусі. Зовнішній Світ ще нами не досліджений, але історія, якою Ви живете від сторінки до сторінки не описуються жодними словами у Світі.

Заведіть записник

Мої друзі називають мій записник біблією, улюблений викладач жартома скаржиться, що це нотатки старого професора. А я без нього ні на хвилину, ні на день, ні у жодне зі своїх майбутнів.

Записуйте туди плани, цілі, малюйте карикатури друзів, вислови відомих людей, фільми, які хочете переглянути. Описуйте Світ, який навколо Вас!

Кажуть: пиши те, щоби сам прочитав. Ось це прочитала і надихнулася. А Ви?!

Успіхів!