верста6

Двоє

Двоє – це фотовиставка тернопільського фотографа – Юлії Версти, яку побачив впершу чергу не її рідний Тернопіль, а мій сонячний Франківськ.
А взагалі якби хтось три роки тому запевняв мене, що на моє запрошення Юля відвідає Сан-Франківськ із прекрасною виставкою, із натхненною командою, я б попросила мене ущипнути.
Все розпочалося, а в загальному я не знаю, коли все розпочалося. Певно, із того моменту, коли я зрозуміла, що ця людина, роблячи чудові речі – проста, щира у своїх діях і до сміху відверта. Верста – це фонтан емоцій і його роботі не можна перешкоджати. Ним потрібно насолоджуватись!
Ми декілька місяців разом із Юлею виплановували усі деталі виставки і я навчилася від неї працювати, вимагати від себе більшого, боротися із власними поривами, ліню та внутрішньо дисгармонією.
У житті, певно, важливо навчитися обирати пріоритети, навчитися вчитися і працювати. Знаходити те, що любиш і перетворювати це у справу всього свого життя. Юля відшукала!
Двоє – це про двох людей, четверо очей і одне серце. Показати Світ двох однакових за своєю фізіологією людей, побачити у них взаємні внутрішні переживання і навіть демонструвати одним кадром домінування одного із близнюків. Юля із тих, хто проживала кожен із цих кадрів! Це відчувається!

Але окрім безмірного таланту Юлі, натхненної ідеї, я побачила роботу команди. Людей, які підтримують, відверто критикують і вірять один в одного. Людей, які у одному ритмі рухаються до зазначеної цілі.
Мати тих, хто підтримує, тих, хто у пориві щастя обійме і руку на плечі яких в кризових ситуація Ти відчуєш – безцінно!

Ви маєте улюбленого фотографа, музиканта, актора?! Запрошуйте їх у свої міста. Пізнавайте один одного і перед ще одним із своїх пунктиків ставте галочку!

Найпрекрасніші чотири дні у моєму житті. Безцінний досвід, валізи сміху і відчуття, що навіть незнайома людина може стати найріднішою.

PS текст написаний із думкою про мою Версту, Катєріну, Фарину, Андрія і БраЯна. Класні Ви!