вільні духом2

Вільні люди

Катерина Тимочко – молодий, тернопільський дизайнер із щирою усмішкою, трепетною душею та неймовірним бажанням – творити та змінювати . 25 липня кожен охочий міг насолодитися “показом” її сукенок під назвою “Вільні люди”.

вільні духом
Його нестандартність одразу ж помічаєш, навіть якщо (як я!) ніколи до того не бував на показах. Не подіум, а “килим” із сіна, не моделі на високих підборах, а українські, босі дівчата, які легкими рухами кружляють на соломі, не напівпрозорі сукенки (саме так, я мало розуміюся у моді), а із прекрасними орнаментами у етностилі  – сукні.

вільні духом3

вільні духом5

вільні духом6

І знаєте, за час перебування у Тернополі, я зрозуміла, що ми маємо про кого писати, розповідати, ким пишатися та за кого бути щасливим. Українці із тих талановитих, амбіційних, перспективних, але несміливих людей і все що вони потребують – це віри у їх сили. Вірте!

вільні духом7

вільні духом4

А щодо Тернополя, то після приїзду у Сан-Франківськ я зрозуміла, що у мене з’явився коханець. Та й взагалі не заперечую того факту, що це не останній коханець. Цей ланцюжок із людей, подій, міст, країн ще не раз стане беззаперечним переконанням, що я  до божевілля закохана у своє життя.