оо

Autumn to-do list

А пам’ятаєте на початку липня я складала summer to-do list? Так-от, не підбивати підсумки у таких справах – це наче їх не довершувати. Багато чого зробилося, багато чого за браком часу не змогла, але відчуття обов’язку перед собою мене не покидало. Ці два місяці стали для мене гарним досвідом у плані виконання поставлених завдань, а не кинутих на вітер слів.

Із 20 пунктів я виконала 7, поєднуючи основну роботу, яка давала мені прибуток та роботу над блогом. І хочу сказати, що це були найбільш продуктивні дні у моєму житті. Графік був настільки розписаний, що робити пральню о 2-гій ночі, читати до ранку, писати до ранку стало звичністю.

Ну і ще усі емоції, порції обійм та ідей, які народжувалися у містах я законсервувала. Має вистачити на усі кризові моменти та власні, внутрішні буревії.

А сьогодні складаю новий список. Тільки цього разу на осінь. Ви запитаєте, що із 13-тьма невиконаними пунктами. Я насправді довго думала, яким чином покарати себе: обмежити використання соц. мереж, доплюсувати до осіннього to-dо листа, але вирішила, що найкращим покаранням буде: один пункт – одна книга і тут Форум Видавців повинен стати «диктатором» по складанню списку літератури, от тільки не на рік, а на улюблену осінь.

Лови, Золотиста, двадцять пунктів:

1. Поїхати у Варшаву. Бо я безмірно, безмежно і ще мільярди «без» скучила за цим містом.

2. Прочитати 10 книг. Із яких 5 іноземною мовою (доплюсуємо 13 невиконаних пунктів і у мене є три місяці, щоб прочитати 23 книги).

3. Набутися із рідними. Набутися із мамою!

4.  Раз в тиждень протягом трьох місяців не споживати їжі.

5. Відвідати театр за участі Кристини Янди. Ох, ця жінка – неймовірна!

6. Осінній пікнік. Бажано у Карпатах. Бажано із улюбленими, Львівськими.

7. Почати вивчати французьку.

8. Зустріти людину у Франківську, яку не знатиму, але яка матиме на собі футболку із принтом, який намалювала мені Олександра Дікая на мій День Народження (цитата ні звідки не вкрадена, а радше чемно позичена у власного досвіду).

юлія2

9. Відвідати осінню Одесу.

10. Записати інтерв’ю із Любомиром Левицьким.

11. Потрапити на LvivAcousticFest.

12. Невтомно працювати! (бонжур, прокрастинація)

13. Навчитися готувати оладки та шарлотку (або взагалі навчитися готувати!)

14. Якби рік тому, хтось сказав мені, що я писатиму про твівідпустку, як найкращу частину свого літа, я б ніколи не повірила. Відсутність цієї соц. мережі дало мені виклик, багато чого показало та виховало. Тому, наприкінці осені я планую зникнути із всіх мереж і повернутися із книгою. Багато хто посміхаючись говорить: а як Ти хочеш просувати Свій блог? Я не хочу його нікуди просувати і висувати. Я хочу, щоб ненароком, натрапивши на нього Ви провели за цими дописати цілу ніч. Це найбільша похвала!

нотатки натхненниці

15. Купити, відкупити, пошити, знайти зелене пальто!

16. Нарешті потрапити на «Солодку Даруся», яку ставить Франківський Драматичний театр.

17. Написати Ліні Василівні листа.

18. Покавувати із Петром, Ростиком, Яною, Сашею та Мішею.

19. Зробити фото, стоячи на умовному кордоні двох областей, – Франківської та Львівської.

20. Не зважаючи ні нащо, незважаючи ні на кого – іти вперед!

Амбітний план. Нічого не скажеш. І Ви не баріться, складайте і реалізовуйте. Немає нічого не можливого!