фабрика

Fabbrica

Fabbrica – італійський ресторанчик із українськими продуктами у центрі Сан-Франківська (звучить смачно, правда ж?!). Взагалі я довго чекала на його появу ще й після того, як дізналася, що шеф-кухарі навчалися приготуванні піци на її Батьківщині  – Італії.
Нетиповий інтер’єр, смачне меню, можливість стати свідками самого процесу приготування піци та неймовірно натхненна атмосфера для ранковообідніх посиденьок, справило неабияке враження на мене.Я взагалі обожнюю місця, де можна, споглядаючи за виром міста, працювати за своїм лептопом, чаклувати над новим дописом у blo’зі чи просто читати книгу. Гадаю, я знайшла це місце. Fabbrica.

Італія, як на долоні.

Розташування

Ресторанчик Fabbrica розташований у центрі міста. Поряд із Ратушею та улюбленим ГІФ’ом, по вулиці Вірменська 1.

Години роботи

Fabbrica працює із 12:00 – 23:00. Якщо Ви хочете замовити столик, тоді “стукайте” сюди: 095 596 9890.

Меню

Італійське меню – це шість видів піци, шість видів пасти та соковите італійське вино (Мерло, Телеро та Давола-Шираз). А ще лимонад, кизиловий та обліпиховий напій, які в ресторанчику варять самостійно.
А взагалі мені часто здавалося, що я в Італії. Тільки не вистачало, щоб офіціанти говорили buongiorno, bon appetit чи arrivederci.

Інтер’єр. Атмосфера.

Чу-до-вий. Абсолютно не типовий. І хоч я не була в Італії,  і поняття не маю, які в них піцерії та я відвідувала італійський ресторанчик у Бельгії (до речі, там офіціант спілкувався виключно італійською!) та інтер’єр нічим не відрізнявся від будь-якого іншого, типового ресторану в Брюсселі, Анверпені чи Мідделбурзі.
Чим приваблює?
В який б куточок залу Ви не сіли, все одно станете свідком процесу приготування піци. Все, як на долоні. Італія, як на долоні.

Недоліки

Їх немає. Це ідеальний, італійський ресторан у центрі Сан-Франківська. Не вірите?! Тоді, Сан-Франківськ, Вірменська 1, ресторанчик Fabbrica із 12:00 по 23:00. Вони чекають на Вас, повірте!
PS Коли я ще була частинкою цієї великої, натхненної компанії, завжди говорила друзям, писала у дописах, що вони – це “фабрика по виробництву щастя” у моєму Сані. задумалась!