Кнопочки

Разом

 Кохання це маленькі, душевні дрібниці.
Вчора улюблена Maja написала вдалий текст “Почнемо жити разом” і мене огорнули спогади. Про Чоловіка з яким прожила три солодкі місяці.
І в певний момент я задалася питанням: А як же ж у нас все це трапилося? В який момент ми відчули, що зможемо терпіти один одного 24 години на добу? Коли я почала розкидувати свої речі у його квартирі, у стаканчику для пасти з’явилася і моя зубна щітка, і він поділився паролем до wi-fi ? Ко-ли?Такі речі не планують. Кохання не планують.
Але знаю точно, що найсолодші місяці для життя – це коли Ви пізнаєте один одного, коли сім днів на тиждень, 24 години на добу Ви – разом. І як написала моя добра подруга у Вас щоразу пів подиху до поцілунку.Суб’єктивно, з присмаком спогадів п’ять речей, які варто робити живучи разом.

Ранішні хербатки

Не важливо хто прокинувся швидше, не важливо, хто куди поспішає – заваріть коханому/коханій чаю. І за ранішньою, гарячою хербаткою запитайтеся, що йому/їй приснилося, цмокніть його/її в щічку і побажайте хорошого дня!

Танцюйте

Вмикайте голосно улюбленого виконавця і вальсуйте. Він не вміє танцювати?! Навчіть Його. Наймиліші кроки вальсу завжди зроблені на кухні перед смачнезною вечерею. У Вас маленька кухня?! Танцюйте у вітальні, коридорі. Веселіться разом!

Чистіть зуби разом

Знаю-знаю, Ви, певно, посміхнулися. У дрібницях щастя. Кохання це маленькі, душевні дрібниці. Певно, найвеселіше, битися зубними щітками і обмащувати один одного пастою. Кохання – це дружба, основою якої є довіра і повага. Довіртесь Йому/Їй – покажіть свої 32!

Ходіть разом на закупи

“Павутинолюбка” багата на демотиватори, де чоловіча половина людства сидить і чекає Своїх дам, поки вони закуповуються. Але я не про шопінг (пробачте, чоловіки, але від Вас і справді толку у цій справі мало). Я про походи у супермаркет.

Хтось підкоряє Гімалаї, хтось ходить у походи в Карпати, а я обожнювала спільні походи у супермаркети. Кататися на візках, сміятися від дивних смаків чіпсів у супермаркетах Бельгії і стоячи у черзі отримувати компліменти від перехожих про милість. Неоціненно! Пізнавайте смаки один одного!

Навчайтеся разом

Ви непрочитані книги один для одного. Спілкуйтеся, дивіться разом фільми, вчіть мови, беріть Її за руку, відводьте у парк і читайте улюблену поезію. Ви персональні джерела інформації один для одного. Станьте для Неї/Нього wiki’педією не тільки почуттів.
Такі списки не те, що можна, а треба продовжувати.
Для мене він був таким. Був.

І може одного вечора, у маленькому ресторанчику, він признається: знаєш, сьогодні поки Ти спала я подивився на Тебе і подумав, що Ти та сама!