сімя

Найрідніші

 з/над дітьми потрібно працювати
Мої батьки чудові. Чудові, бо у шість повели мене за руку у музичну та бальну школи, у вісім ми з сестрою і бусінкою щонеділі мали заняття з нашим тренером із плавання (і досі пам’ятаю, що година заняття коштувала 5 грн ), а в одинадцять я вже сиділи за мольбертом художньої школи. Батьки багато вкладали. Тобто багато грошей вкладали у нас.
Гра на фортепіано, декламування віршів Пушкіна з батьком, уроки з мамою та недільні обіди дали мені чітке усвідомлення, що з/над дітьми потрібно працювати.
Вони, як ніхто інший приділяли Свою увагу моєму внутрішньому “Я”. Вони виховували у мені мене. Давали волю моєму креативу.
Вони вклали, а я продовжила доповнювати особистий “ящик особистості”. І зараз уже не від мене, вчителів, тренерів залежить в якому напрямку рухатимусь. Мої пріоритети, бажання ідеї, цілі визначають напрямок руху мого життя.
І мені вкрай дивно ба навіть прикро, коли я слухаю, що на сучасному етапі діти не спілкуються із своїми батьками чи окреслюють це поняттям “у нас складні відносини”. Може ви хочете, що вони були складними?!
Хто може бути рідніше, аніж мама, батько, сестра чи брати?!

Посиденьки

Снідайте, обідайте, вечеряйте разом. Пам’ятаю, як була приємно здивована, коли приїхавши в Бельгію ми щовечора збиралися у родинному колі із сімєю мого колишнього хлопця. Ви стаєте ближчими за розмовами, жартами. Ви стаєте друзями.

Час

Як часто Ви берете за руку сестру і йдете з нею на запашну каву?! Як часто разом із батьками Ви вибираєтесь у театри?!
Більш, ніж впевнена, що вони знають багато чого цікавого і можуть стати персональними джерелами інформації для Вас.

 

Дзень

А Ви часто кажете, що передзвонити і у вирі подій забуваєте?!
Я – так! Але телефоннні розмови із мамою, то цілі ритуали. Тільки з нею можна грунтовно поговорити про політичну ситуацію в країні чи про життєву філософію провідних людей Світу. Спілкуйтесь.

 

Не забувайте
Маєте вільне хвилину – передзвоніть. Чекаєте друзів – напишіть. Не забувайте тих, хто не забував і “наповнював” Вас.

З мамою насміялися, з сулейманом (татком) поговорили. Гарна доця.