tumblr_lhdggfaYC61qzoaqio1_1280

Think different

Я часто задаюся питанням, що інші думають про мене, мої вчинки та мій внутрішній Світ. А потім згадую принцип Коко: мені байдуже, що Ви думаєте про мене, я про Вас взагалі не думаю.
Сказати завжди складніше, аніж реалізувати. Але прагнення реалізації – неоціненні.

Життям потрібно смакувати 


Одрі Гепберн


Фільтр

Навчіться фільтрувати інформацію, критику, думки інших про Вас. Припиніть думати, що кожна репліка – це об’єктивне бачення ситуації. Ви, як ніхто інший знаєте, що Вам потрібно.

Авторитети власного серця

Це, певно, у нас родинно, але моя мама завжди захоплювалася біографіями відомих, успішних людей і це хоббі передалося і мені. Я колекціонерка біографічних історій. Так-от, припиніть думати, що Ви майбутній Гейц, Джобс чи Коко. Працюйте!

Гадаєте, Стів, Білл чи Габріель часто задавалися питанням, що про них думає оточуючий Світ?! Маячня, звісно ж ні.

Без правил

Одного разу у своєму тві я опублікувала 5 правил успішних людей і один із твіттерят написав: успішні люди не керуються принципами успішних людей. І це воістину правда!

Успішні люди творять ці правила.  Вони і є тими критеріями. Так почніть творити їх/себе власноруч!

Терпеливість

На одній із зустрічей із Ярославом Грицаком я почула фразу, яка веде мене по життю: проблема тогочасної молоді – це швидкий успіх без докладання зусиль.

Якщо Вам здається, що день минає із швидкістю вітру, що Ви ще не відклигали від квітня, як уже травень, тоді задумайтеся над своїми прожитими хвилинами, днями, місяцями. Життям потрібно смакувати.

Докладайте зусиль, вдихніть повні легені терпіння і не зважайте на штурхання у спину.

Думайте

Але не про інших. Про себе.

Знаєте, чому українських студентів помічають у Європі? Перше, ми списуємо, друге, ми цікавимося балами інших. Припиніть думати про невдачі, успіхи, проблеми інших. У Вас є Ви. Не проживайте чуже життя.

І цими принципами, що я написала не користуйтеся. Сьогодні ввечері напишіть те над чим Вам потрібно попрацювати і починайте реалізовувати, не зважаючи на думки інших. Успіххуу!

 PS  Текст написаний сонячним ранком у Сані в улюбленому ресторанчику Fabbrica на улюбленій роботі.