D0-BF-D0-BE-D0-B4-D0-BE-D0-B1-D0-B0-D1-94-D1-82-D1-8C-D1-81-D1-8F

Все минає!

Я, певно, як ніхто  вмію жити іншим. Тим, хто минув, але ще досі болить. Тим, хто зранку цілував, а вночі тісно пригортав до душі. Тим, хто був.
А коли втрачаєш починаєш картати себе. Не вилазити з ліжка. Аналізувати відбуле, обплакувати подушки і задаватися питанням: що далі?
Що далі?!
Із власного досвіду. П’ять порад, як перестати думати про того, хто пішов і більше не повернеться.
 
 Почніть робити те, що давно планували. 
 
 

Складіть список давно забутих цілей

Побігати під дощем із друзями, поїздку в іншу країну, місто або ж курси із французької чи японської. У мене таких пунктиків більш, ніж достатньо. І Ви навіть не помітите, як цей список збільшуватиметься.

 

Виберіть напрямок. 

Почніть робити те, що давно планували. Я-от почала інтенсивно ділитися своїми текстами. І впершу чергу для мене це власна, внутрішня терапія. Я даю цим текстам життя і для мене найбільша приємність, коли вони дають життя Вашій давно забутій ідеї, мрії, цілі.
 
 

Дійте

Обрали напрямок, склали список?! Тепер дійте. Одна з моїх мрій – це була виставка улюбленого, українського фотографа – Юлії Версти у Сан-Франківську.
Три місяці роботи і перед ще одним пунктиком стоїть галочка. Ох, ці солодкі миті, коли Твій записник розписаний до хвилини.
 

Подобайтеся

Кажуть, коли людина не любить себе – її ніхто не полюбить. Почніть любити себе. Докажіть впершу чергу самій собі, що той, хто шепотів слова любові Вам на вухо – дуже жалітиме. Згодом. Змініть імідж, переверніть з ніг на голову Свій гардероб і купіть велосипед. Закохайтеся у себе!
 
 

Список

Один, єдиний раз візьміть листок білого паперу. Поділіть його на половину. В одній стороні напишіть “плюси”, в іншій “мінуси”. Поділіться із собою, що ці стосунки Вам принесли, а що варто змінити у майбутньому.  Повірте, Вам стане легше, коли Ви будете відвертими із собою.  І я впевнена, що знайдуться речі, за які Ви будете готові подякувати цій людині.

 

А загалом, я завжди кажу одну фразу, яку колись-десь почула: борись або заткнись.
Це відчувається серцем. Такі речі сканує тільки воно.

І пам’ятайте: все минає!