грейс3

Грейс

Grace of Monaco – біографічна кінострічка про життя талановитої, Голлівудської акторки – Грейс Келлі після одруження із Реньє ІІІ.

В центрі кінострічки події 1962р, де друга найменша країна Світу – Монако, бореться не маючи ні армії, ні міжнародної підтримки проти Франції, чи то пак проти амбіцій де Голя. Вам нічого це не нагадує?!

Єдина їхня зброя – це Світове визнання Грейс. І цій тендітній, із шармом Голлівудіській Принцесі вдається переконати весь Світ у “агресивно-амбіційних” планах Шарля.

Ця роль написана для Ніколь. Вона прекрасно справилася із нею, щоправда в деяких, драматичних моментах я їй не вірила, але, гадаю, це спричинено одним фактом – дубляжем. Від самого початку я зрозуміла, що Оля Фреймут голос чарівної Грейсі. Голос, але не душа. Я дивилася на Грейс і бачила перед собою білявку-Ревізора.

Це явно була зла затія! Яв-но!

Історія кохання котра підкорила Світ

Переплетена сюжетна лінія, вдалі постановки кадру, чарівні краєвиди Монако і не менш чарівна Ніколь дали свій результат. Кінострічка Grace of Monaco ще напередодні відкриття Канського Фестивалю наробила шуму і стала його відкриттям.

Цікаві факти:

- в 2011 році сценарій фільму був у “Чорному списку” найбільш цікавих, нереалізованих сценаріїв року;

- зйомки фільму розпочалися в день 30-річчя по смерті Грейс Келлі;

- Кейт Хадсон, Різ Уізерспун, Шарлі Терон розглядалися на роль Грейс.

І нам, Українцям варто знайти свою Грейсі. І це не повинна бути принцеса, президент чи хтось ще відомий на міжнародній арені. Найбільшим впливом, ідентифікатором повинна стати наша єдність. Наша “Грейсі”.