юля верста

А може не варто?

Із цим текстом я живу вже три дні. Він, напевно, найбільш претензійний та суперечливий, найбільш насичений суб’єктивізмом, але щирий у моїх починаннях.

Мені завжди був болячий контраст людських стосунків у Європі та Україні. Я не могла дійти до висновку, що нас так відрізняє від тих усміхнених, щирих у висказувані європейців, чому після приїзду із Європи ми чесні, українські-європейці, а через місяць ми ті ж самі насумбурені перехожі?!

І так, причина у фінансовій стабільності, якщо Ви надаєте матеріальному більше ваги, аніж стосункам із людьми. А може не варто цього робити?!

А може не варто заздрити чужому успіху?!
Заздрість не мотивує до дій, вона внутрішньо породжує зло. А може сьогодні варто почати викладатися у двічі більше, щоб досягнути того, чого хотілося б. Працюй. Сьогодні!

картинка

А може не варто, бути нещасливим за когось?!
Бо чи це зробить Вас щасливими? Кажуть, коли Ти віддаєш, Тобі сторицею повертається. Віддайте. Сьогодні!

А може не варто критикувати чужі помилки?!
Пам’ятаю, як моя тітка розповідала мені життєву, американську історію. Після приїзду у країну “американських мрій” мій вуяшка працював у піцерії. Замовлень було багато, тому він із своїм напарником не встигав слідкувати за чистотою. Коли прийшов директор, він не смів сказати працівникам нічого, він взяв мітлу і прибрав. Може не варто вказувати на помилки, можливо варто самому допомогти виправити. Виправляй. Сьогодні!

А може не варто сумніватися у щирості людей?
Чи сумнівається українка, яка їде у Нью-Йоркському метро, коли її роблять комплімент? Не думаю. Чи сумнівається київлянка у щирості зробленого компліменту у Київському метрополітені. Не сумніваюся, що так!

А може сьогодні час почати робити компліменти подрузі, яка придбала нову сукню, зробила нову зачіску і просто виглядає сонячно, бо закохалася?! А може сьогодні час почати вірити у те, що хтось може тішитися Твоєму успіху, говорячи про прекрасність мати на увазі Тебе і бути радим навіть людині, якої ніколи не бачив у житті?! Говори. Вір. Сьогодні!

Мільярди “а може не варто” і єдина надія, що завтра кожен із нас почне робити те, що має вартість з одним внутрішнім питанням: а може час полюбити своє життя?!