той

Той

Такі існують тільки там, де завершується боротьба із власними бажаннями. 

 Питання, із відповіддю на яке, засинаю і прокидаюся, питання, яке вкрало у мене черговий сон, питання про найтрепетніше: яким повинен бути чоловік, щоб я у нього закохалася? Яким?!

Відверто, щиро, наївно про Того.

Широкоплечий, із красивою шиєю та сильними руками. У мужності якого б топилася моя тендітність, із очима, які б сміялися зранку, вдень і вночі. Із безмірною душею і відвертою усмішкою. Той.

Той, із жартів якого б я заходилася, перегляд фільму з яким завершувався б поцілунками і шепотінням: “Кохаю Тебе”. В обіймах якого б топилася моя злість. Із ніжних, автобусних прощань і таких бажаних зустрічей.

Той, який б щоранку готував мені хербатку, цілував, брав на руки і відносив у ванну.

Той, який б терпів мої шалені витівки і сам був тією витівкою. Той, який б зранку повідомляв, що придбав квитки на літак у іншу країну. Той, який хотів б протанцювати зі мною всі столиці Європи.

Той, який б ходив в музеї моїх улюблених сюрреалістів і нічого не тямив у цьому. Той, який б вмів готувати і коли б не виходило я б говорила: “Це все мукА”. Той, який б старався!

Він би занотував усі мої мимовільні слова-бажання.

той2

Той.

Із яким засинаючи розуміла б, що він – це Твій Всесвіт, підтримка і персональний сорт віри.

Той, який б переодягався після 12-ти годинної дороги на вокзалі у сорочку, тільки щоб сподобатися Твоїй мамі.

Той, який любить дітей, але планує усиновити.

Той.

Мільярди “того”, “якби”, “я б”, “він би”. І усвідомлення одного: такі існують тільки там, де завершується боротьба із власними бажаннями.

Ох, Той.