1

10 фактів про мене

Я ніколи б не могла подумати, що написати про себе 10 фактів  може бути так складно. Десять речень із особистих вподобань, життєвих історій та навіть дитячих спогадів. Бо ж не хочеться писати банальності, щодо любові не любові до чорного шоколаду, улюбленого кольору або ж внутрішні, особисто-інтимні речі.
Тому, я вирішила написати про факти до життя у Сан-Франківську.

2

1. На прочитання одного тому про Гаррі Поттера йшов один день. Батько заставляв мене переказувати, бо не хотів  купляти наступний.

2. Вуяшко і до сьогодні зберігає відеозапис, де на питання: Юль, ким Ти хочеш бути? Я відповідаю: Поліцейським ренджером. Мені було шість.

3. На другому році гри на фортепіано я сказала, що хочу кинути музику. На що моя мама відповіла: якщо Ти щось починаєш – Ти повинна це завершити. Це стало одним із кред життя.

4
4. У моєму житті було три друга: Ігор, Тося та Микола. Наша дружба тривала 13 років, а згодом, після завершення школи, нас роз’єднали кілометри. Усі разом ми не бачилися уже чотири роки.

5. Тося пішов до школи, бо я пішла. Так ми опинилися в одному класі. Я поступила в математичний клас, бо Тося поступив у нього. Так ми вчергове опинилися в одному класі. До восьмого класу ми сиділи за однією партою.

6. Улюблена, зіграна роль у школі була роль Цукерки. Вона починалася словами: Я- Цукерка…

7. Я страшенно не любила сукенок. Причину шукайте у четвертому пункті.

 

8. Вперше я поцілувалася у шостому класі. Його звали Дмитро на прізвище Кушнір.

3

9. По дорозі з музичної, художньої, недільної школи, я тихенько підспівувала собі під ніс. Це залишилося і до сьогодні.

10. В тринадцять років я постукала у кабінет директора художньої школи і вимагала, щоб він мене перевів у інший клас, бо мені не подобається вчитель. Так і до сьогодні, я не відвідую лекцій викладачів, які не віддаються своєму предмету.

PS Ставлю крапку і викреслюю із summer to-do list дев’ятий пункт. Добра всім!