j-100

Любити у Франківську

Близько трьох місяців я живу цим проектом. Мені б дуже хотілось, щоб в якісь потрібні моменти для себе ви знаходили у цих розмовах відповіді на власні внутрішні питання, як роблю це я, слухаючи їх.

j-104

Усі герої моїх історій – різні: хтось надмірно драматичний, хтось вражаюче сміливий; хтось червоніє, коли говорить про це, а хтось легко, кутиком уст передає усю нервозність; хтось пристрасно виплескує усю надію, яка відбивається блиском в очах, а хтось, непохитно як мур не дає питанням проникнути у серце та їх об’єднує одне почуття – любов.

Ми говоритимемо про любов із Вами, надаватимемо нового змісту цьому поняттю, намагатимемося віднайти точку її відліку і динаміки. Ми будем сміятись, дивуватись і плакати.

j-109

j-108
Я маю на меті прослухати 50 пар, це 100 людей, з яких: 50 емоційних жінок та стільки ж раціональних чоловіків. Я маю на меті прослухати 50 неймовірних історій любові, у яких немає часових і вікових обмежень, але які, у свою чергу, окреслюються географічно одним містом – моїм Сан-Франківськом. Ми говоритимемо про почуття, яке кожен із нас так віддано, пристрасно, а часом таємно намагається віднайти у цьому світі.

У цих історіях дуже багато життя, бо чи віднайти кращого сюжету аніж саме воно.

j-10s2